O nas

 

Witamy w firmie AKA-LAK. Jesteśmy w branży lakierów samochodowych od roku 1990. Od początku związaliśmy się z renomowanym producentem produktów lakierniczych – istniejącą od 1882r. firmą SPIES HECKER, która gwarantuje najnowocześniejsze technologie i zgodność produktów z dyrektywami Unii Europejskiej dotyczącymi produktów dla lakierni przyjaznych środowisku.

 

W ofercie AKA-LAK znajduje się cała gama produktów SPIES HECKER przeznaczonych dla przemysłu między innymi: lakiery i podkłady epoksydowe, syntetyczne, poliuretanowe, strukturalne.

 

Jesteśmy regionalnym przedstawicielem firmy SPIES HECKER i gwarantujemy dostęp do szkoleń, doradców technicznych, serwisu kolorystycznego i technologicznego. Pośredniczymy w wyposażeniu lakierni w sprzęt lakierniczy i mieszalniki lakierów. Współpracujemy z producentami materiałów i sprzętu dla lakierni takich jak 3M, Rupes, WURTH, Farecla, MIRKA, FORCH, APP, SATA.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Administratorem Państwa danych osobowych jest „AKA-LAK” J. Adamczyk, E. Kozik s.c. z siedzibą w Krakowie, Al. 29 Listopada 154 31-406 Kraków. Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust.1 lit.b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenia o danych osobowych) w celu obsługi i realizacji zamówień. Administratorzy nie udostępniają danych ani nie przekazują danych do państwa trzeciego/ organizacji międzynarodowej. Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanego celu.